برترین مدل کابینت ام دی اف(2021) | خرید بدون واسطه

0
1709
کابینت ام دی اف
4.5/5 - (43 امتیاز)

کابینت ام دی اف از سری کابینت های بسیار پر طرفدار هستند و از میان انواع مدل کابینت آشپز خانه کابینت mdf و کابینت های گلاس از سری کابینت های اقتصادی و به صرفه به حساب می آیند. پیشتر در مقاله ای به بررسی قیمت کابینت ام دی اف پرداختیم. چنانچه برای استعلام و محاسبه قیمت کابینت ام دی اف به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید مقاله مربوط به قیمت کابینت آشپزخانه را مطالعه کنید. در این مقاله به بررسی نکاتی پایه و اساسی در مورد کابینت mdf می پردازیم که حتما هنگام انتخاب این کابینت باید در نظر بگیرید تا زیبایی فضای آشپزخانه شما دو چندان شود. همچنین به بررسی و مشاهده چند نمونه کابینت آشپزخانه ام دی اف می پردازیم.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت های گلاس، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

بررسی کابینت ام دی اف

 

کابینت

کابینت ام دی اف از سری کابینت های آشپز خانه بسیار پر طرفدار و از نظر اقتصادی به صرفه هست که مانند هر محصول دیگر، در کنار مزایای فراوانی که دارد بی شک نقاط ضعفی هم دارد. در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف کابینت mdf می پردازیم تا، بتوانید با توجه به سبک و شرایط زندگیتان تصمیم بگیرید که آیا کابینت آشپزخانه ام دی اف برا آشپزخانه شما مورد و انتخاب مناسبی است و یا نیاز است به سراغ متریال دیگری بروید. همچنین در مقاله ای پیش تر به توضیح شیوه و روش محاسبه دقیق قیمت کابینت ام دی اف پرداختیم چنان چه نیاز به اطلاعتی برای محاسبه قیمت دقیق کابینت mdf را دارید می توانید به آن مقاله مراجعه کنید.

نقاط قوت کابینت ام دی اف

 

قیمت کابینت ام دی اف 

کابینت mdf از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و در مقایسه با سایرمتریال های ارائه شده برای کابینت، قیمت کابینت ام دی اف از همه پایین تر است.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

زیبایی ظاهری 

کابینت آشپزخانه ام دی اف با اینکه از سسری کابینت های مقرون به صرفه است و قیمت این  کابینت  در مقایسه با سایر متریال ها بسیار پایین تر است، اما در طرح و رنگ بسیار متنوع است و می توان گفت ازنظر زیبایی ظاهری بسیار ممتاز است. روکش ها با طرح های متنوع بسیاری برای کابینت mdf وجود دارد حتی با استفاده از روکش ملامینه، می توانید کابینت آشپزخانه ام دی اف براقی داشته باشید که در عین حال که قیمت این کابینت بسیار کمتر از قیمت کابینت های گلاس تمام می شود اما،  از نظر زیبایی چیزی از آن کم ندارد.

مقاومت بالا

این ویژگی در کابینت ام دی اف بسیار مورد مهمی است که، گارانتی بخش مقاومت و دوام کابینت mdf شما است. این کابینت ها نسبت به کابینت نئوپانروکش ملامینه مقاومت بسیار بالایی دارد. همین امر می تواند خیال هر بانوی خانه ای را راحت کند که، هرچقدر هم وسیلره در کابینت خود بچیند باز هم کابینت آسیب نمی بیند. همچنین کابینتmdf در مقابل خط و خش و ضربه بسیار مقاوم است و از دوام بالایی برخوردار است.

امکان استفاده ترکیبی از کابینت ام دی اف با سایر متریال ها

 

کابینت ام دی اف را می توان به صورت ترکیبی از ام دی اف خام و روکش ملامین به منظور کنترل و کاهش قیمت کابینت ام دی اف استفاده کرد.

ابزار زنی راحت 

 

کابینت های ام دی اف هم همانند کابینت های گلاس و ممبران، به دلیل نرم بودن الیاف آن به سادگی ابزار زنی می شود.

نقاط ضعف کابینت ام دی اف

 

کابینت ام دی اف

بافت کابینت اشپزخانه ام دی اف بسیار نرم است به همین دلیل در طی استفاده بلند مدت ممکن است جای پیچ ها کمی شل شود و کابینت شما خود را ول کند.

  1. مقاومت این کابینت آشپزخانه در مقابل رطوبت هوا کم است. از این رو استفاده از کابینت mdfدر شهر های مرطوب و شملی خیلی پیشنهاد نمی شو به خصوص که رطوبت هوا می تواند عمل حشره گذاشتن کابینت شما شود.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت کابینت های گلاس مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

آشنایی با ورق ام دی اف

 

ورق ام دی اف (MDF) از سری ورق های پر طرفدار است که فقط برای ساخت کابینت mdf استفاده نمی شود، بلکه در موارد زیادی از جمله ساخت کمد دیواری، ساخت شلف، ساخت جاکفشی و جا لباسی ام دی اف  و … نیز کاربرد دارد. ام دی اف ها تنوع رنگ و طرح زیادی دارند و از آنجا که در نمونه های داخلی و خارجی و با کیفیت های متفاوتی عرضه میشوند، کارخانه تولید کننده ام دی اف بسیار مهم است و تاثیر زیادی روی قیمت کابینت ام دی اف می گذارد.

ورق های ام دی اف (MDF) بسیار پرکاربرد هستند. به طور مثال یک راه حل عالی برای کنترل قیمت ابینت های گلاس در عین حفظ زیبایی و درخشندگی ای که کابینت های گلاس به آشپزخانه شما می دهد، استفاده از ام دی اف برای یونیت کابینت یا همان چهار چوب کلی و اسکله کابینت است. از آنجایی که اسکله کابینت کمتر دیده میشود و بر روی، دکوراسیون آشپزخانه شما خیلی تاثیر ندارد، می توانید از ورق ام دی اف برای یونیت کابینت استفاده کنید و ظاهر کار را از های گلاس های براق استفاده کنید. با این روش با کمترین تاثیری بر روی کیفیت کار قیمت کابینت های گلاس شما تقریبا نصف می شود.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

مدل کابینت ام دی اف

 

در ادامه به بررسی چند نمونه از کابینت های ام دی اف پر طرفدار و ترند شده در سال 2021 می پردازیم و زیبا ترین مدل های کابینت آشپزخانه ام دی اف را نمایش می دهیم.  همچنین میتوانید به اینستاگرام آرشان دکور مراجعه کرده و نمونه کارهای بیشتر را، مشاهده کنید.

کابینت ام دی اف

طرح فوق یک کابینت از جنس ورق ام دی اف با روکش ملامینه است که همانطور که مشاهده می کنید، از نظر ظاهری فرق چندانی با کابینت های گلاس ندارد با اینکه از نظر قیمت شاید هزینه این کابینت نصف هزینه تمام شده برای همین متراژ ابینت های گلاس است.

کابینت ام دی اف

این نمونه کار به دلیل بافت زیبای روکش و رنگ بندی جذابش از سری کابینت های بسیار پرطرفدار به حساب می آید.

کابینت ام دی اف

این کابینت آشپزخانه زیبا ترکیبی از ,رق ام دی اف و های گلاس است. طراحی ای بسیار خاص و منحصر به فرد دارد که به دلیل رنگ روشن آن و جا دار بودن کشو ها برای آشپزخانه های کوچک نیز انتخاب بسیار مناسبی است که می تواند فضای آشپزخانه شما را دو چندان کند. استفاده از دستگیره های زیبا و اکسسوری خاص زیبایی این کابینت آشپزخانه را بسیار بیشتر کرده است.

کابینت ام دی اف

این کابینت آشزخانه، ترکیبی از ورق ام دی اف و های گلاس با استفاده از فضا های دکوری زیبا با نور پردازی است، که علاوه بر کنترل قیمت کابینت های گلاس، طراحی خاصی را برای دکور آشپزخانه به ارمغان آورده است که به دلیل هم خوانی رنگ کابینت ها با پارکت کف آشپزخانه، هارمونی زیبایی در آشپزخانه پدیدار گشته است.

کابینت آشپزخانه

این کابینت زیبا ترکیبی از ورق ام دی اف و ورق های گلاس است که زیبایی دو چندانی به آشپزخانه بخشیده است. دقت داشته باشید که اگر می خواهید از کابینت های گلاس بنفش استفاده کنید بهتر است دو نکته را در نظر بگیرید. اول اینکه سعی کنید کابینت های گلاس بنفش را با رنگی روشن مانند سفید ترکیب کنید تا فرکانس رنگ مناسبی ایجاد شود. دوم اینکه حتما در آشپز خانه های با نورگیر مناسب این کار را بکنید. همچنین پیشنهاد می کنیم در آشپز خانه های کوچک از های گلاس ها و ام دی اف  های با این تن رنگی استفاده نشود چراکه فضای آشپزخانه شما را کوچکتر نشان می دهد.

 

مدل کابینت ام دی اف

 

مدل کابینت ام دی اف فوق یکی از مدل های ترند شده سال2021 است که بخطر اپن مرکزی آن طرفداران بسیاری دارد. این سبک و مدل کابینت ام دی اف از دو جنبه بسیار محبوب است. یکی قیمت کابینت ام دی اف است که در این طرح به دلیل استفاده حداقل از متریال بسیار مقرون بصرفه است و دیگری طراحی مدرن و منحصر به فرد این کابینت آشپزخانه است. به این گونه طراحی های اروپایی اصطلاحا کابینت مدرن نیز می گویند.

 

مدل کابینت ام دی اف

 

مدل کابینت ام دی اف مشکی یا ودی از جمله ترندهای سال2021 برای کابینت آشپزخانه است. این نمونه کار ها با چنین رنگ بندی هایی ببسیار خاص هستند و شاید مناسب هر آشپزخانه ای نباشند. لذا در انتخاب این مدل ها برای کابینت آشپزخانه، حتما باید کوراسیون منزل خود را در نظر بگیرید . این رنگ کابینت آشپزخانه را برای آشپزخانه هایی ب نوریر کم و یا فضای کوچک پیشنهاد نمیکنیم چراکه موجب کوچک دیده شدن فضای آشپزخانه شما می شود.

 

مدل کابینت آشپزخانه

 

این طرح کابینت آشپزخانه نیز نمونه ای با اپن مرکزی است که به عنوان میز نهار خوری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین محلی که برای سینک آشپزخانه در این مدل در نظر گرفته شده ست بسیار مدرن و به سبک آشپزخانه های اروپایی است. در ساخت این کابینت ها ترکیبی از ام دی اف سفید و مشکی استفاده شده است که هارمونی خاصی به فضای آشپزخانه بخشیده است.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت های گلاس، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید