مدل کابینت آشپزخانه کوچک (2021)

0
1615
کابینت های گلس مشکی یا دودی
4.2/5 - (50 امتیاز)

با گذشت زمان و صنعتی شدن هرچه بیشتر شهر ها، افزایش جمعیت موجب هرچه کوچک تر شدن فضای خانه ها می شود. در این بین از آنجا که آشپزخانه قلب تپنده در هر خانه به حساب می آید دکوراسیون آشپزخانه های کوچک اهمیت بسیاری پیدا می کند. در خانه های کوچک فضای آشپزخانه بسیار محدود است و هنگام کابینت کردن آن باید این اصل در نظر گرفته شود که از فضای آشپزخانه به بهترین نحو استفاده نمود. همچنین قیمت کابینت های گلاس و ام دی اف برای این سبک آشپزخانه ها باید در نظر گرفته شود، چرا که شاید کابینت ممبران یا چوبی انتخاب مناسبی نباشد. لذا در آشپزخانه های کوچک طراحی کابینت آشپزخانه در کنار قیمت کابینت آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین فاکتور های است که اگر در نظر گرفته شود نه تنها از فضای محدود آشپزخانه استفاده دو چندان می شود، بلکه فضای آشپزخانه نیز بزرگتر به نظر می آید. ما (آرشان دکور) در این مقاله قصد بررسی نکاتی برای بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه شما عزیزان را داریم و در انتها 30 مدل از جدید ترین کابینت های آشپزخانه در سال 2021 از جمله، مدل کابینت آشپزخانه کوچک پنجره دار که بسیار پرطرفدار است و … را باهم مشاهده می کنیم.

چنانچه قصد استعلام قیمت کابینت ام دی اف را دارید با کارشناسان ما با شماره تماس: 09124177820  در ارتباط باشید.


نکاتی در مورد کابینت آشپزخانه های کوچک

1- استفاده از کابینت ها با رنگ های روشن

همانطور که می دانید رنگ های روشن موجب بزرکتر به نظر آمدن فضای شما میشود. همچنین بازتاب نور بسیار خوبی دارد که این امر به دلباز بنظر آمدن آشپزخانه، کوچک شما کمک می کند. در این بین کابینت های گلاس و کابینت ام دی اف پیشنهاد های خوبی هستند. به خصوص کابینت های گلاس سفید طلایی به دلیل براق بودن فضا را از آنچه هست. بزرگتر نشان می دهد.

برای استعلام قیمت کابینت های گلاس با مشاوران ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید. و یا به اینستاگرام ما مراجعه کنید.

2- طراحی کابینت آشپزخانه

در آشپزخانه های کوچک طراحی کابینت آشپزخانه باید به گونه ای باشد که کمترین فضای خالی و بدون استفاده در آشپزخانه به چشم نخورد. در میان باید حتما از اکسسسوری ها و کشو ها و قفسه های بسیاری استفاده کرد.

3- استفاده از آینه در طراحی کابینت آشپزخانه

اگر آشپزخانه کوچکی دارید و از کابینت های گلاس استفاده کرده اید. پیشنهاد می کنیم از ترکیب آینه نیز بهره ببرید. این کار علاوه بر اینکه باعث کاهش قیمت کابینت های گلاس شما می شود، می تواند با خاصیت انعکاس نور باعث دوبرابر دیده شدن فضای آشپزخانه شما شود.

4- استفاده از طرح های کابینت دیواری

اگر آشپزخانه کوچکی دارید و نیاز مند فضای کافی برای تمام وسایلتان هستید، پیشنهاد ما (آرشان دکور) این است که، از طرح های دیواری تا سقف آشپزخانه استفاده کنید تا کوچکترین فضای بدون استفاده ای در آشپزخانه شما به جا نماند.


مدل کابینت های گلاس ویژه آشپزخانه کوچک

کابینت هایگلاس

این مدل کابینت های گلاس نورپردازی بسیار خوبی دارد و به دلیل روشن بودن آن همانطور که گفتیم فضای آشپزخانه شما را بزرگتر می کند. رنگ سفید و سطح براق این کابینت موجب انعکاس نور و بزرگتر دیده شدن آشپزخانه شما می شود . همینطور قفسه های پنجره ای آن جایی مناسب برای دکوری ها با رنگ های شاد و روح بخش به آشپزخانه است. میز کوچکی که در طراحی این کابینت آشپزخانه لحاظ شده ست. شما را از داشتن میز نهار خوری در آشپزخانه ای که فضای کافی برای آن ندارید بی نیاز می کند.


چنانچه نیاز به دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت مصنوعات چوبی ما از جمله قیمت ساخت کمد دیواری در تهران و … را دارید می توانید با کارشناسان ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

آرشان دکور

کابینت های گلاس

 

در این نمونه کابینت آشپزخانه به دلیل فضای کوچک در سقف از نور گیر استفاده شده است و تا سقف آشپطخانه کابینت کاری شده است. همچنین کشو های مخفی رون کابینت از هرج و مرج بیش از حد فضا جلوگیری می کند.  اپن آشپزخانه نیز در قسمت داخلی کابینت آشپزخانه و در قسمت بیرونی میز نهار خوری تعبیه شده است.

در این کابینت آشپزخانه ترکیبی از قفسه، آیینه و سنگ استفاده شده است . این کار هم قیمت کابینت های گلاس را پایین تر آورده است هم ترکیب آیینهه موجب بزرگتر شدن فضا و ترکیب سنگ، موجب انعکاس بیشتر نور شده است و فضای کوچک آشپزخانه را دلباز تر کرده است.

 

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

 

 

کابینت آشپزخانه

 

این نمونه آشپزخانه ای مدرن و اروپایی با استفاده از کابینت ممبران است. اما به دلیل اقتصادی بودن قیمت کابینت ام دی اف و کابینت های گلاس بری آشپزخانه های کوچک ما کابینت ام دی اف و های گلاس را به جای کابینت ممبران پیشنهاد می دهیم.

 

کابینت ام دی اف

 

این تصویر ترکیبی از کابینت ام دی اف  تیره و روشن و شیشه را نشان می دهد. این سبک طراحی هم دست شما را برای استفاده از دکوری ها در فضای آشپزخانه باز می کند هم کشو ها ی جا داری را برایتان به ارمغان می آورد هم چنین به دلیل اقتصادی و به صرفه بودن قیمت کابینت ام دی اف انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های کوچک است.

کابینت های گلاس لیمویی

کابینت های گلاس لیمویی نیز ترکیبی جذاب است که به دلیل رنگ روشن آن، می تواند انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های کوچک باشد و فضای آشپزخانه شما را دو چندان کند. همچنین بری کنترل قیمت کابینت های گلاس شا می توانید از بدنه نئوپان یا ام دی اف استفاده کرده و برای درب ها از های گلاس استفاده کنید. همچنین نورپردازی مناسب این اشپزخانه و استفاده از لوستر های متعدد، فضای آشپزخانه شما را دو چندان می کند.

کابینت های گلاس طوسی

 

کابینت های گلاس طوسی ه برای آشپزخانه های کوک انتخاب مناسبی است. اما پیشنهاد می کنیم که از آنجای که رنگ طوسی رنگی خنثی  است، حتمما آن را با رنگ های دیگر ترکیب کنید. حتی اگر نمی خواهید کابنت های آشپزخانه شما دورنگ باشند می توانید از رنگ های دیگری برای کف یا دیواره های آشپز خانه خود استفاده نمایید، تا بدین وسیل به آشپزخانه روح بدمید.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

کابینت های گلاس بنفش

 

این نمونه طراحی کابینت آشپزخانه تا سقف می باشد که اجازه هر گونه هرز رفتن فضا و پرتی را ز آشپزخانه شما می گیرد و از کوچکترین فضا ها نیز استفاده می شود. همچنین برای کنترل قیمت ابینت های گلاس می توانید بدنه و داخل کابینت خود را از ورق ام دی اف استفاده کنید.

کابینت های گلاس آبی

 

این نمونه کابینت آشپزخانه نیز به دلیل رنگ روشن و براقش در انعکاس نور و بزرگتر جلوه کردن آشپزخانه شما عملکرد مناسبی دارد.

 

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید