قیمت کابینت گلاس اردیبهشت 1400(100% واقعی)

0
775
قیمت کابینت گلاس

قیمت کابینت گلاس خود را چگونه کنترل کنیم؟

احتمالا شما که قیمت کابینت گلاس را میخواهید بدانید قصد خرید این کابینت زیبا را داریدو اینجا ما میتونیم کمکتون کنیم در عین اینکه واقعی ترین قیمت کابینت گلاس را بدانید باکیفیت ترین نوع آن را نیز بتوانید تهیه کنید.
همانطور ک احتمالا میدانید قیمت تمام انواع کابینت از جمله کابینت گلاس متری محاسبه میشود اما قبل از آن حتما باید بدانیم؟

قیمت کابینت گلاس را چطور محاسبه میکنند ؟

عوامل بسیار زیادی در محاسبه قیمت کابینت های گلاس موثر میباشد در قدم اول معمولا افراد متراژ آشپزخانه را در قیمت کابینت ضرب میکنند که این روش غلط است همچنین علم نوع محاسبه یک متر کابینت که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم . در ادامه کاملا یاد میگیرید که چطور قیمت کابینت محاسبه میشود ؟

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا به دنبال قیمت کابینت ام دی اف هستید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

 

انواع کابینت گلاس

1- کابینت گلاس زمینی

کابینت های گلاس زمینی ارتفاع استانداردی برابر ۷۲ سانتیمتر دارند. که این ارتفاع با صفحه رویه شرکتی ( ۳۲ میلی متر ) و پایه ( ۱۴ سانتیمتر ) به ۹۰ ساتیمتر می رسد. همچنین استاندارد عمق این کابینت ها ۵۵ سانتیمتر می باشد.

2- کابینت گلاس مدل کمدی

به کابینت گلاس های ایستاده ای که از زمین شروع شده وهم ارتفاع با کابینت های دیواری می باشند کابینت های گلاس کمدی گویند.
که نحوه محاسبه قیمت آن ها 3 برابر کابینت گلاس زمینی ( یعنی ۱۸۰درصد) می باشد.

3- کابینت گلاس مدل نیمه کمدی

به این مدل کابینت هایی که ارتفاع آن ها از روی صفحه تا هم ارتفاع کابینت های دیواری می باشد کابینت گلاس نیمه کمدی می گویند.
کابینت های گلاس از نوع زنیمه کمدی ها معمولا ارتفاعی در حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر دارند و نحوه محاسبه آنها برای برآورد قیمت دو برابر کابینت گلاس های زمینی (یعنی ۱۲۰ درصد) می باشد.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا به دنبال قیمت کابینت ام دی اف هستید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

آرشان دکور

4- کابینت گلاس مدل ویترینی

به کابینت هایی که بدنه تمام رنگی دارند ومحل قرار دادن اجناس دکوری درآشپزخانه می باشد و بعنوان ویترین از آن استفاده میشود مدل ویترین میگویند.
نحوه محاسبه قیمت این مدل ویترین های دیواری ۲ برابر کابینت های گلاس دیواری (یعنی ۸۰ درصد) و نحوه محاسبه ویترین های زمینی ۲ برابر کابینت های گلاس زمینی (یعنی۱۲۰درصد) می باشد.

قیمت کابینت گلاس
5- کابینت گلاس مدل جزیره

احتمالا بارها این اسم را شنیده اید در بیشتر آشپزخانه های مدرن امروزی، قسمتی به نام جزیره می باشد که کاربرد بسیاری دارد . برخی از طراحان آشپزخانه بنا بر سلیقه مشتری در این قسمت میز غدا خوری تعبیه میکنند برخی دیگر نیز این قسمت را برای قرارگرفتن سینک در نظر میگیرند و طبق کاربرد از متریالهای مختلفی استفاده میکنند .
ابعاد استاندارد این مدل ها همانند کابینت های گلاس زمینی می باشد.نحوه محاسبه آن ها ۵/۱ برابر کابینت های گلاس زمینی ( یعنی۹۰ درصد) می باشد.چرا که هر دو طرف آن ها در معرض دید هستند و طرف پشت آن ها نیز بایستی از جنس خود درب ها کار شود
حال بعد از اینکه با انواع مختلف کابینت های گلاس آشنا شدید باید با ملاک های قیمت گذاری و علت قیمتهای مختلف کابینت گلاس همچنین روش یافتن بهترین و با کیفیت ترین نوع کابینت گلاس با کمترین قیمت بدانید .

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت های گلاس، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

اسکلت اصلی(یونیت) کابینت های گلاس

اسکلت اصلی کابینت یا همان یونیت است که معمولا از جنس ام دی اف خام می باشد و در تمام کابینت ها مشترک است.
ارتفاع استاندارد کابینت زمینی 90 سانتیمتر و عمق آن 55 سانتیمتر است.
ارتفاع استاندارد کابینت دیواری 70 سانتیمتر و عمق آن 30 سانتیمتر است.

قیمت کابینت گلاسدرب های کابینت های هایگلاس

تفاوت بسیار واضح کابینت های مختلف در روکش درب آنها می باشد که هایگلاس یا PVC یا ملامین یا وکیوم باشد. یونیت کابینت در دو نوع زمینی و دیواری ساخته می شود. باید بدانید که قیمت درب کابینت ها به قیمت هر ورق روکش آنها بستگی دارد. برای محاسبه قیمت درب کابینت های گلاس باید قیمت هر ورق گلاس را بدانیم.

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت های گلاس، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

ابزار ها و یراق آلات کابینت

باید بدانید قیمت هر متر کابینت از جمله کابینت گلاس شامل تمامی ابزارها و یراق آلات کابینت می باشد که از آن استفاده میشود و فروشنده حق ندارد برای آنها هزینه جداگانه ای دریافت کند . البته کابینت های گلاس فقط شامل بدنه و درب کابینت نیست و قسمت های دیگری دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید.

پایه و پاخور کابینت زمینی های گلاس چطور باید باشد ؟

همه نوع کابینت به طور استاندارد باید 15 سانتی متر از زمین فاصله داشته باشد . زیر کابینت های زمینی پایه ای نصب میشود که 15 سانت میباشد . اگر شما به عنوان مشتری درخواست کنید که زیر کابینت پاخور نصب شود تا فضای خالی زیر آن دیده نشود قیمت جداگانه ای نباید برای آن از شما گرفته شود .

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت های گلاس، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.

صفحه روی کابینت زمینی های گلاس

قیمت کابینت گلاس
صفحه روی کابینت های زمینی گلاس یک صفحه مقاوم مثل پی وی سی یا سنگ یا … روی کابینت زمینی قرار می گیرد که از آن به عنوان کانتر یا پیشخوان آشپزخانه استفاده می شود. شاید سما نیز جزو ان دسته مشتریانی باشید که بخواهید این صفحه روی کابینت از جنس ورق گلاس باشد اما باید بدانید این صفحه بهتر است از جنس ورق های گلاس نباشد چون با ابزار و لوازم آشپزی در ارتباط است و احتمال خط و خراش افتادن آن زیاد می شود.

تاج کابینت دیواری های گلاس

به قسمت بالای کابینت دیواری های گلاس تاج کابینت گفته می شود که بسته به نظر و سلیقه مشتری می تواند همرنگ کابینت یا با رنگی متفاوت باشد.

زیر چراغ کابینت دیواری های گلاس

به قسمت پایینی کابینت دیواری های گلاس زیر چراغ گفته می شود. از این قسمت می توان برای نورپردازی کابینت و آشپزخانه استفاده کرد که جلوه دو چندان به کابینت آشپزخانه های گلاس می دهد.

سایر یراق آلات کابینت های گلاس

علاوه بر موارد گفته شده ابزار و یراق آلات دیگری در ساخت کابینت استفاده می شوند. این یراق آلات شامل لولا، جک، دستگیره و ریل هستند.
قیمت هر متر کابینت های گلاس شامل قیمت بدنه، درب، پایه، پاخور، صفحه روی کابینت، تاج، زیر چراغ و سایر یراق آلات می شود و سازنده کابینت نباید برای این موارد هزینه جداگانه ای دریافت کند.

محاسبه قیمت کل کابینت های گلاس

با توجه به موارد گفته شده نحوه محاسبه قیمت کل کابینت های گلاس برای یک آشپزخانه به این صورت است:
قیمت کابینت زمینی = کل متر کابینت زمینی * قیمت یک متر کابینت های گلاس * 60درصد
قیمت کابینت دیواری = کل متر کابینت دیواری * قیمت یک متر کابینت های گلاس * 40 درصد
قیمت کل = قیمت کابینت زمینی + قیمت کابینت دیواری

چطور کابینت با بهترین قیمت را پیدا کنم؟ روش جزئیات و قیمت نهایی

حتما تا به حال متوجه شده اید که منظور از کمترین قیمت کابینت بهترین و مقرون به صرفه ترین آن میباشد بنابراین گاهی قیمتهای به ظاهر بسیار کم هم در انتها با مبالغ بسیار بالایی تمام میشود هنگام ثبت سفارش حتما به این نکته توجه داشته باشید. هنگام خرید باید از خود بپرسید که : میخواید کابینتی که خریداری کرده اید عمر ۲۵ ساله داشته باشه یا ۵ ساله؟ اگر قیمت کم، باعث عمر کم و کیفیت پایین شد، یعنی گرونترین قیمت رو به اسم قیمت پایین خریداری کرده اید . حالا روش قیمت گیری درست کابینت و راه پیدا کردن بهترین کابینت ساز چیست؟
پاسخ این است : روش جزئیات و قیمت نهایی.بهترین روش قیمت گذاری کابینت میباشد . اما چطور؟ بر اساس این روش، از چندین کابینت ساز با تجربه و ماهر تقاضا میکنید که محلی که میخواهید کابینت را در آن نصب کنید را دیده و قیمت و توضیحات ( جزئیات ) را به شما بگویند . و بین آنها مقایسه کنید . که در این روش متخصصین و همکاران ما در ارشان دکور در اسرع وقت این کار را بای شما انجام میدهند فقط کافیست از طریق راههای ارتباطی موجود در سایت و یا شماره تلفن پاسخگوی 24 ساعته 09124177820با ما در تماس باشید .

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید