پروژه ها - جاکفشی و جالباسی ام دی اف مدل Amdf09

جاکفشی و جالباسی ام دی اف مدل Amdf09


توضیحات Project
  • 0
  • دی 23, 1399
پیشرفت پروژه
رضایت مشتری
کیفیت محصول

محل اجرای پروژه:

پاکدشت

نوع پروژه:

جاکفشی و جالباسی ام دی اف

قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف

جاکفشی و جالباسی ام دی اف ای که در تصویر مشاهده میکنید، یکی از نمونه های اجرایی توسط گروه دکوراسیون داخلی آرشان دکور است. مدل 09 یکی از طرح های موفق مجموعه آرشان دکور است که از جاکفشی های اروپایی در طراحی آن الهام گرفته شده است.

این جاکفشی و جالباسی ترکیبی از ام دی اف رنگ چوب و ورق های گلاس شفاف سفید است که، بخاطر کنتراست رنگی که ایجاد کرده بسیار جالب توجه و جلوگر است. برای استعلام قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف مدل 09 حتما با مشاوران ما به شماره تماس 09124177820 در ارتباط باشید. چراکه قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف دقیقا مانند قیمت کابینت ام دی اف محاسبه میشود. همچنین میتوانید به مقاله محاسبه دقیق  قیمت کابینت های گلاس مراجعه کنید. در طراحی جاکفشی و جالباسی ام دی اف 09 فضا های مختلف برای قرار گیری کفش و کشوهای بسیار و رخت آویز در نظر گرفته شده است.

  برای استعلام قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف حتما درخواست باز دید از محل داشته باشید تا ابعاد دقیق توسط نجار، محاسبه شود. پس از بازدید از محل، قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف مناسب با سلیقه و دکوراسیون شما دقیقا محاسبه می شود. همچنین خواهشمندیم به صفحه پروژه های ما رجوع کرده و سایر پروژه های موفق ما از جمله  کابینت آشپزخانه، و کمد دیواری و … را مشاهده کرده و برای استعلام قیمت کابینت های گلاس و … با ما در آرشان دکور همراه باشید.

امکانات جاکفشی و جالباسی ام دی اف مدل AMDF09:

-دارای فضای کافی از جمله رخت آویز با درب ریلی، کشو های جا دار و قسمت انباری برای وسایل اضافی

-طراحیاروپایی

-ترکیبی از ورق ام دی اف و های گلاس

-قابل سفارش با متریال های گلاس و ام دی اف و منبران و چوب

چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.